ARG INFORMATION
مدیریت یکپارچه اتاق سرور
     فونیکس
       مدیریت هوشمند و یکپارچه اتاق سرور

          1- کنترل و مانیتورینگ المان های محیطی
          2- کنترل و مانیتورینگ سیستم نظارت تصویری
          3- کنترل و مانیتورینگ سیستم تردد
مدیریت هوشمند ساختمان
استفاده اقتصادی از انرژی
افزایش ضریب ایمنی و ضریب بالای راحتی و آسایش
سازگاری با کلیه پروتکل ها و تجهیزات
اسلایدر
سیستم بیومتریک چندگانه کنترل فونیکس
دارای ثبت اختراع
نخستین سیستم ایرانی تشخیص و شناسایی چهره

حضور شرکت آرام رمز گستران در نخستین نشست هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان و نوآوری با حضور رییس جمهوری

حضور شرکت آرام رمز گستران در نخستین نشست هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان و نوآوری با حضور رییس جمهوری به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، این نشست برای اولین بار با هدف ترویج گفتمان، توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان و بررسی عملکرد این شرکت ها در اقتصاد دانش بنیان و فناورانه برگزار می شود.تلاش شده است در این نشست نیمروزه، کسب و کار دانش بنیان که به عنوان یکی از پایه ها و شالوده های اقتصاد مقاومتی است مورد بحث و بررسی قرار گیرد و یک تعامل دو طرفه بین شرکت های دانش بنیان و دولت برای رونق بخشیدن به فعالیت های کسب و کارانه شرکت های دانش بنیان برگزار شود.
در کنار این نشست، نمایشگاهی نیز از دستاوردهای 20 شرکت دانش بنیان برتر کشور از جمله آی تی، تجارت الکترونیک، زیست فناوری، بایو فناوری و برق والکترونیک برپا است.
دستاوردهای برخی از شرکت های دانش بنیان نیز در حاشیه نشست هم اندیشی فعالان اقتصاد دانش بنیان و نوآوری به نمایش گذاشته می شود و دکتر روحانی در این نشست، ضمن استماع نقطه نظرات مدیران شرکت های دانش بنیان از این دستاوردها بازدید می کند.
همچنین در این نشست دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری بخشی از دستاوردهای معاونت علمی را معرفی خواهد کرد.قرار است پنل تخصصی نیز از موفقیت شرکت های دانش بنیان و بررسی نقاط و ضعف شرکت ها با حضور مدیران علمی و فناوری ریاست جمهوری و مدیران شرکت های دانش بنیان برگزار شود.
در این نشست همچنین رئیس دفتر رئیس جمهوری، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ، معاون پژوهش وزارت بهداشت و رییس صندوق نوآوری وشکوفایی حضور دارند.
منبع:
تاریخ درج: 1394/07/30