ARG INFORMATION
مدیریت یکپارچه اتاق سرور
     فونیکس
       مدیریت هوشمند و یکپارچه اتاق سرور

          1- کنترل و مانیتورینگ المان های محیطی
          2- کنترل و مانیتورینگ سیستم نظارت تصویری
          3- کنترل و مانیتورینگ سیستم تردد
مدیریت هوشمند ساختمان
استفاده اقتصادی از انرژی
افزایش ضریب ایمنی و ضریب بالای راحتی و آسایش
سازگاری با کلیه پروتکل ها و تجهیزات
اسلایدر
سیستم بیومتریک چندگانه کنترل فونیکس
دارای ثبت اختراع
نخستین سیستم ایرانی تشخیص و شناسایی چهره

دستاوردها و افتخارات

خدمات ارگ به مشتریان :

شرکت مهندسی ارگ (آرام رمز گستران) با تیمی مجرب و کار آزموده در زمینه هوشمند سازی ساختمان آماده خدمات رسانی در زمینه های زیر می باشد :

• ارایه مشاوره های فنی و امکان سنجی  قبل از عقد قرارداد

•  ارایه راه حل های متنوع توسط کارشناسان شرکت مطابق با تمایلات کارفرما قبل از عقد قرارداد

•  طراحی سیستم BMSمطابق با تمایلات کارفرما توسط کارشناسان مجرب

•  اجرا و پیاده سازی سیستم BMS مطابق با مفاد قرارداد

• ارایه خدمات آموزشی در راستای  استفاده صحیح از سیستم، بعد از اجرا

•  ارایه پشتیبانی فنی از سیستم BMS ارایه شده توسط شرکت به مدت 5 سال

•  اصلاح و تنظیم مجدد عملکرد سیستم پس از بررسی گزارش های دوره ای در صورت تمایل کارفرما

•  ارایه گزارش های تحلیلی و راه حل های مناسب در راستای مدیریت مصرف انرژی در صورت تمایل کارفرما

زیر مجموعه های تخصصی شرکت ارگ، نیازمندی های ساختمان را با توجه به کاربری، اقلیم منطقه و نیازمندی های کارفرما شناسایی کرده و راه کارهای مناسب را ارایه نموده و در چهارچوب برنامه زمانبندی طراحی و اجرا می نماید. کلیه خدمات دفتر مرکزی شرکت ارگ در راستای انتخاب سیستم هوشمند مطابق با نیاز های شما به صورت مشاوره رایگان در اختیارتان قرار می گیرد. برای استفاده از این خدمات هم اکنون با ما  تماس بگیرید.

چرا مدیران سازمان ها و شرکت ها و پروژه های گسترده هوشمندسازی دیتاسنتر و اتاق سرور خود را به ما می سپارند؟

شرکت ارگ - آرام رمزگستران از سال 1386 تا کنون در این زمینه تجربه بسیاری کسب کرده و با انجام پروژه های بزرگ و پیچیده و پشتیبانی سریع و به موقع از بروز کوچکترین اختلالی در روند کنترل و مانیتورینگ دیتاسنترها پیشگیری به عمل آورده است.

ما توانسته ایم در ردیف بهترین مجری این دست از پروژه ها در کشور مطرح شویم.شرکت دانش بنیان ارگ - آرام رمزگستران علاوه بر موفقیت در ثبت اختراع در این زمینه خود به تولید تجهیزات الکترونیکی و کنترلی مورد نیاز هوشمندسازی پرداخته و موفق به کسب عناوین برتر از طرف ریاست جمهوری شده است.

ما علاوه بر استفاده از برند ارگ که به توسعه و خودکفایی صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان ایران کمک شایانی کرده است بنا به درخواست مشتری از برندهای مطرح دنیا از جمله Siemens ،Schneider،ABB، و... که بالغ بر 50 سال در زمینه تولید محصولات هوشمند ساختمان منحصر به فرد و لوکس فعالیت می کنند، برای بهبود عملکرد در دیتاسنترهای فوق حساس استفاده می کنیم.

همانطور که می دانید دیتاسنتر و اتاق سرور به خاطر حساسیت بسیار زیادی که در نگهداری از پایگاه داده سازمان دارند و نقش خطیری در یک سازمان ، شرکت ، کارخانه ، بیمارستان ، هتل و ... ایفا می کند، همچنین نیاز مدیران و کارشناسان به رجوع لحظه ای به این پایگاه داده و لزوم ارتباط بی عیب و نقص شبکه های اینترنت و اینترانت در کل مجموعه یک سازمان غیر قابل انکار است.

بروز مشکل در هر قسمت از یک اتاق سرور می تواند اطلاعات را مخدوش کرده و دسترسی به اطلاعات را با مشکل مواجه کند و به راحتی شبکه یک سازمان را مختل کند .حساسیت متخصصین فنی ما در شیوه اجرای هر پروژه هوشمندسازی برای ایجاد یک سیستم کنترل و مانیتورینگ پیشرفته با کیفیت بالا باعث رضایت مشتریان در پروژه های انجام گرفته شده است.

عملکرد سریع متخصصین فنی ما در اجرای پروژه ها نیز بر رضایت مشتریان افزوده و تمایل به همکاری با ما را در انجام پروژه های دیگر هوشمندسازی شان از جمله هوشمندسازی ساختمان های اداری و فضای سبز  و ... بیشتر نموده است.

ما با استفاده از تجهیزات کنترلی بسیار با کیفیت ساخت شرکت ارگ و استفاده از plc های کنترلی صنعتی و تجهیزات قابل برنامه ریزی ساخت شرکت ارگ بر طبق نیاز مشتری ، سیستم کنترل و مانیتورینگ ارگ با نام فونیکس را در سه ورژن A و B و C برای کنترل و مانیتورینگ دیتاسنترها ، راه اندازی ،نصب و آماده سازی می کنیم. سیستم کنترل و مانیتورینگی که ما برای دیتاسنترها و اتاق سرور ها تولید کرده ایم با نام phoenix وارد بازار شده و در انحصار شرکت ارگ می باشد، این سیستم فوق العاده قوی و با کیفیت شامل تعدادی Plc با نام های تجاری AMU,ABM ,D2A ,RTD ,AQS , دستگاه مرکزی فونیکس، نرم افزار اسکادا تحت شبکه و تحت وب می باشد .

این تجهیزات همگی برند ارگ می باشند بنابراین به خوبی با هم همگام سازی شده و بهترین سیستم با کارایی فوق العاده و ایمن را به مشتری عرضه خواهد کرد. این تجهیزات کنترلی توسط برنامه نویسان و متخصصین با تجربه ارگ برنامه نویسی شده و با استفاده از پروتکل های امنیتی و ارتباطی از جمله ,

Modbus ، SNMP , BACNET و ... به هم لینک می شوند که برتری محصول کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور فونیکس را نسبت به برندهای دیگر به نمایش می گذارد .

سیستم کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور فونیکس امکان مانیتورینگ و کنترل از راه دور را به مدیران و کارشناسان دیتاسنتر ها می دهد ،ایجاد سطوح دسترسی مختلف برای مدیران و کارشناسان دیتاسنترها امکان مانیتورینگ و کنترلی ایمن را مهیا می سازد.

سیستم کنترل و مانیتورینگ فونیکس با کارایی و کیفیت بالا می تواند اتاق سرور و دیتاسنتر های سازمان ها و شرکت ها را از بروز هر خطری حفظ کند ،خطراتی همچون حریق، نشت آب ،بالا رفتن دما، تغییرات ولتاژ و خطرات امنیتی و ...

علاوه بر تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری هوشمند فونیکس، نحوه پیاده سازی ،طراحی و معماری سیستم هوشمند فونیکس نقش بسیار مهمی در ایمن سازی و هوشمندسازی اتاق سرور ایفا می کند. متخصصین فنی و با تجربه ارگ با بازدید از دیتاسنتر مورد نظر کارآمدترین راهکار را برای پیاده سازی سیستم کنترل و مانیتورینگ فونیکس طراحی کرده و به اجرا در می آورند. جهت بهره مندی از خدمات ارگ با مشاورین ما تماس بگیرید.

بازگشت به صفحه اصلی